2. listopadu 2009

Slutty Halloween

Ahoj, pro dnešek jsem si vybral téma, které pány potěší a dámy doufám aspoň pobaví. Včera byl Halloween, o kterém se dočtete v jiném článku. Nás všechny ale zaujalo něco, co si zaslouží celej příspěvek. Už před Halloweenem nám tady lidi tvrdili, že se vždycky holky oblíkaj pěkně "slutty" (pokud jsi neznalý angličtiny, rozuměj kraťoučká sukýnka do půlky zadku a prsa pod bradou). Samozřejmě, že jsme tomu moc nevěřili. Amíci si hrajou na hrozný puritány. Pokud ale nahlédnete pod pokličku a donutíte je trošku si povídat (třeba našima typickejma ožraleckejma/zvracecíma historkama), tak uvidíte, že to tak úplně pravda není a že je to dost jenom póza. Krásně se to předvedlo právě včera. Už nebudu moc dlouho kecat a ukážu vám pár fotek, ať se přesvědčíte na vlastní očka. Zírejte a záviďte.

Tahle holka je od nás za patra a na její "Bite me you sucker" se přece nedalo odolat :-). A teď ke slovníkům holoto líná.


Tomáš si vyhlíd příští kořist. Tahle holka byla na první (i druhý) pohled poněkud přelétavá, ale možná to bylo tím, že byla na kaši.

Na pravý fotce vidíte barmanky z baru (dost se smály, když jsem je fotil). Za ten úsměv dostaly 75 centů dýška :-). Na levý jsou náhodný holky v kostýmu na ulici kolem jedný hodiny ranní. Doufám, že už ve všech těch kostýmech vidíte jistou podobnost.Jak vidíte, některý kostýmy byly originální hodně (někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí), některý už míň.Stačilo slušně poprosit a hned pro mě udělala "some magic". Takhle se měly oblíkat holky ve filmech s Harry Potterem a kina by nestačila odhánět návštěvníky.Dvě Francouzky od nás z koleje docela rychle pronikly do místních zvyků. Hity večera byly Naughty Nursy a Slutty Maiden.
Doufám, že jsem vám trošku prosvětlil den. Na normální reportáž z Halloweena si ještě trošku počkáte. Na viděnou :-).

Štítky: , , , , , , , , ,

Počet komentářů: 3:

V 2. listopad 2009 7:11 , Blogger Destil řekl...

Drsnej clanek, bite me sucker :-)

 
V 2. listopad 2009 14:08 , Anonymous Anonymní řekl...

Z mého slušného bratra se stává normální muž :-)!!to je dobře...A nedivím se,že letí kostým sestřičky!A ta tvoje upíří obět je ze všech nejkrásnější!!!
Eliška

 
V 2. listopad 2009 20:12 , Blogger void řekl...

:-) mas pravdu, vyrazila dech :-) pak jsem ho popadal celej vecer

 

Přidat komentář

Odkazy na tento příspěvek:

Vytvořte odkaz

<< Domovská stránka