22. března 2009

Moje videa 1 - The Sims 3: Evolution

Postupem času jsme natočili několik videí. Naše produkce se bohužel trochu zadrhla, protože nemáme kde sehnat kameru. Poslední video jsme nazvali The Sims 3: Evolution. Vytvořili jsme ho s klukama z vejšky na předmětu Multimédia. Tady je:


Natáčení tohohle dílka stálo za to. Probíhalo částečně na koleji u Tomáše a částečně v institutu intermédií na FElu v Dejvicích. Myšlenku se nám snad podařilo vyjádřit docela dobře :-). Bohužel na té koleji jsme měli jen strašně špatnou kameru, takže kvalita začátku a konce není taková. Vytvořeno to bylo bylo v trialu Adobe Premiere. Základ všech scén je tvořen klíčováním. Natočili jsme to na zeleném pozadí a zelenou barvu jsme nahradili pozadím vystřiženým z hry Sims 2. Bohužel jsme měli na pozadí jen nějaký olezlý koberec, takže práce s odstraněním zelené byla mnohem větší, než by mohla být. Na videu bylo už nakonec tolik filtrů, že notebook nestíhal a výsledný render trval několik hodin.

Původně byla ve videu na pozadí hudba Linkin Park. Youtubští cenzoři ale pracují a video už má 200 000 shlédnutí, takže ho zablokovali a já musel hudbu nahradit. Z nabídky z hlediska autorských práv přijatelné jsem si nakonec vybral Evanescence, ale není to ono...


Na závěr ještě pár perliček. Pochod, který jsme použili při načítací obrazovce, původně má ve svém klipu Genesis. Tady v tom videu v čase 3:40.Na jednom místě videa se objeví doktor Zoidberg z Futuramy, schválně, jestli si ho všimnete :-).


Doufám, že se vám video líbí. Na youtube zaznamenalo až nečekaný úspěch a mně nakonec tu 1 z multimédií ukopalo :-).

Štítky: , , ,


Celý příspěvek