23. října 2009

Počasí v Kansasu


Dnešní příspěvek vám zaručeně nevyrazí dech, ale zajímavá témata pomalu dochází a tak se budete muset spokojit i s tématy poněkud chudšími. Dnešní mě už delší dobu štve. Tady v Kansasu je totiž počasí úplně na prd. Jeden by čekal, že jsme tady zakopaný uprostřed kontinentu a tak by tu mohlo bejt aspoň maličkato stálejší. Není to ale pravda, před tejdnem jsem si koupil bundu, protože tady byla taková zima, že to skoro nešlo vydržet. Teploty těsně nad nulou, do toho pršelo a fučel vítr. Hned potom, co jsme si všichni nakoupili teplý oblečení se oteplilo a po třech dnech po nákupu bylo tak 25 stupňů a bylo to tak akorát na kraťasy a tričko. Dneska se zase ochladilo a zase prší a po jízdě na kole jsem měl pocit, že mi upadnou ruce v zápěstí.
Při takovymhle počasí není divu, že jsou tady všichni pořád nemocný a že Kansas je hlavní centrum prasečí chřipky v USA. Minulej tejden jsem si hypochondricky nakoupil asi za 20 dolarů prášky na chřipku a nachlazení (vědom si toho, že neléčená chřipka trvá tejden a léčená sedum dní), takže jsem dost dobře zásobenej na to, co přijde :-). Co tak ale čítám a slýchám, tak v ČR je taky počasí nějaký zcvokatělý.
Tak jsem si už dost postěžoval a vylil srdíčko a slibuju, že příště si vyberu něco aspoň trošku zajímavýho. Třeba už příště přijde tornádo, před kterejma tady varuje ranec značek na každý budově.

Štítky: , , ,


Celý příspěvek