24. srpen 2009

Kansaský zpravodaj I

Ahoj, po prvním týdnu na kolejích píšu první číslo kansaskýho zpravodaje :-). Bydlim už konečně na pokoji, ale můj spolubydlící se tu ještě pořád neobjevil. Je to nějakej čínskej freshman (tady nenazývaj roky školy číslama, ale pro každej maj název, postupně: freshman, sophomore, junior a senior, jak na střevní, tak na vš), kterej tu sice má od začátku kufry, ale ještě tu nebyl :-). Pokud se neobjeví, mám pokoj pro sebe. To by byl luxus :-).
Zdroj Fotky z Kansasu

Bydlim v druhym patře na koleji zvaný West Hall, pokoj 207, kdyby mi někdo chtěl napsat dopis :-). Soused je room advisor (student, kterej se stará o patro), je mu 19 a je hodně v pohodě. Všichni si tu ten kolejní pokoj úplně překopali, postele visi u stropu, maj gauče a televize a lednice a další nesmysly (treba quesadilla maker :-) ). Na pokojích se nesmí chlastat (jenom pokud vám je oboum nad 21 a máte pivo do 3,2 procenta alkoholu :-) a nesmíte mít při tom otevřený dveře :-) ).


Manhattan je maličkatý městečko (50 000 lidí), ale je hrozně roztáhlý. Skoro tu nejsou patrový domy, všichni maj zahradu, všude se jezdí autem. Univerzita je pro 23 000 lidí, takže celej Manhattan žije univerzitou. Všichni jsou na K-State neuvěřitelně hrdý, maj nálepky na autech, na domech, židlě ve fialový barvě. Fialová je oficiální barva KSU. Od mojí rodiny jsem dostal termonávlek na plechovku ve fialový :-) co byste chtěli za 3 dolary.
Dneska jsem šel zažádat o práci, uvidíme, jestli mi aspoň něco vyjde. Dneska mi taky začíná škola, začínám němčinou, tak mi držte palce.

Štítky: , , , ,

Počet komentářů: 2:

V 27. srpen 2009 20:19 , Anonymous Anonymní řekl...

zdravicko =) ty jo parada, jednou bych tam taky chtela jet studovat, takze ti to ted vsechno hrozne moc zavidim :D timto se ze me stava pravidelny odberatel tvych novych clanku ;) Uzivej si a mej se pekne, zatim Mish

 
V 1. září 2009 19:09 , Blogger void řekl...

Skvely :-), strasne moc to doporucuju, je to tady vazne uzasny

 

Přidat komentář

Odkazy na tento příspěvek:

Vytvořte odkaz

<< Domovská stránka